Makita ELM3320 Pravidelná sekačka černá, tyrkysová AC
Kód: NELMAKKOS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řezná šířka
33 cm
Vestavěný displej
Ne
Maximální oblast sekání
400 m²
Minimální výška řezu
2 cm
Nastavitelná rukojeť
Ano
Barva
Černá
Maximální výška řezu
5,5 cm
Jednoduché používání
Ano
Sběrný koš na trávu
Ano
Počet nastavitelných výšek
3
Vlastnosti rukojeti
Nastavitelný
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Výška
1110 mm
Šířka
380 mm
Hloubka
1230 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně nebo zdrojů zapálení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 088381859103 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
