Makita DWR180Z aku utahovák 800 ot/min 47,5 Nm Zelená
Kód: NAKMAKKLZ0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zelená
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Typ produktu
Pneumatický ráčnový klíč
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,2 g
Výška
369 mm
Šířka
79 mm
Hloubka
87 mm
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
800 ot/min
Maximální točivý moment
47,5 Nm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.177 kg |
| EAN: | 088381732871 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 90 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
