Makita DUR369APT2 křovinořez / strunová sekačka 1000 W Napájení/baterie Černá, Modrá, Šedá
Kód: NAKMAKPKA0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ hlavy
Nylonová struna
Řezná šířka
43 cm
Délka držadla
Rukojeť ve tvaru D
Rychlost otáčení
7000 ot/min
Barva
Černá
Příkon
Napájecí zdroj
Napájení/baterie
Vstupní střídavé napětí
36 V
Kapacita baterie
5 Ah
Příkon
1000 W
Hmotnost a rozměry
Délka
1846 mm
Hmotnost
6,5 kg
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Počet článků baterie
2
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.13 kg |
| EAN: | 088381887441 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1910 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 213 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
