Makita DUM111SYX křovinořez / strunová sekačka 27 W Baterie Černá, Modrá
Kód: NAKMAKNTR0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Model
Křovinořez
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Řezná šířka
11 cm
Příkon
Kapacita baterie
1,5 Ah
Napětí baterie
18 V
Příkon
27 W
Napájecí zdroj
Baterie
Doba provozu
2500 min
Hmotnost a rozměry
Délka
131 mm
Hmotnost včetně balení
1,7 kg
Šířka
120 mm
Hmotnost
1,4 kg
Hloubka
333 mm
Údaje o balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 088381738934 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
