Makita DUC406ZB motorová pila Zelená
Kód: NAKMAKPLA0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost řetězu
20 m/s
Bezpečnostní vypínač
Ano
Ochrana proti zpětnému rázu
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Rozchod řetězu
40 cm
Ukazatel hladiny oleje
Ano
Rozteč řetězu
76,2 / 8 mm (3 / 8")
Kapacita nádrže
0,2 l
Barva
Zelená
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,6 kg
Délka
270 mm
Obsah balení
Včetně krytky na řetěz
Ano
Včetně vodicí lišty
Ano
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.93 kg |
| EAN: | 088381884600 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
