Makita DUC356ZB motorová pila Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPTA0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost řetězu
20 m/s
Délka čepele
35 cm
Ochrana proti zpětnému rázu
Ano
Ukazatel hladiny oleje
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Rozteč řetězu
76,2 / 8 mm (3 / 8")
Barva
Černá
Kapacita nádrže
0,2 l
Příkon
Napětí baterie
18 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Délka
270 mm
Hmotnost
5,1 kg
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Baterii zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci nebezpečného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 088381884525 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
