Makita DUC353Z motorová pila Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPLA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Snadné uchopení
Ano
Délka čepele
35 cm
Automatické mazání
Ano
Rozteč řetězu
76,2 / 8 mm (3 / 8")
Rychlost řetězu
20 m/s
Kapacita nádrže
0,2 l
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,2 kg
Šířka
215 mm
Výška
235 mm
Hloubka
773 mm
Další charakteristiky
Certifikace Energy Star
Ne
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte vhodné ochranné pomůcky, jako jsou rukavice a ochranné brýle.
Hlučnost
Hladina akustického výkonu
100,4 dB
Míra akustického tlaku
87,7 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 088381832724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
