Makita DTW190Z aku utahovák 1/2" 2300 ot/min 190 Nm Černá, Modrá 18 V
Kód: NAKMAKKLU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ne
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Typ produktu
Rázový utahovák
Barva
Černá
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Balení baterií
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
79 mm
Hmotnost
1,4 kg
Výška
219 mm
Hloubka
176 mm
Výkon
Velikost nasazovacího čtyřhranu
1/2"
Volnoběžná rychlost (max)
2300 ot/min
Maximální točivý moment
190 Nm
Obsah balení
Počet článků baterie
ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.333 kg |
| EAN: | 088381811996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
