Makita DMP180Z vzduchový kompresor 12 l/min Baterie
Kód: NAKMAKKOM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro
Univerzální
Barva
Modrá
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Provozní napětí
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Hmotnost
1,8 kg
Hloubka
266 mm
Výška
174 mm
Výkon
Kapacita sání
12 l/min
Maximální průtok vzduchu
10 l/min
Maximální provozní tlak
8,3 bar
Obsah balení
Počet článků baterie
ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální provozní tlak.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 088381898263 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
