Makita DJR186Z reciprocating saw Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPIS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Typ ovládání rychlosti
Elektronický
Snadné uchopení
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Elektronická ochrana buňky (ECP)
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,8 kg
Délka
486 mm
Výška
222 mm
Hloubka
81 mm
Výkon
Míra akustického tlaku
84 dB
Délka zdvihu
3,2 cm
Hladina akustického výkonu
95 dB
Vydávání vibrací
13 m/s²
Hloubka řezu v kovových profilech/trubkách
13 cm
Odchylka vibrací (deska)
1,5 m/s²
Frekvence cyklu
2800 spm
Hloubka řezu do dřeva
25,5 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte vhodné ochranné pomůcky, abyste předešli zranění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.53 kg |
| EAN: | 088381806640 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
