Makita DJR183Z přímočaré pila
Kód: NAKMAKPIS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Barva
Vícebarevný
Příkon
Frekvence volnoběhu (max.)
3000 spm
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,5 kg
Výška
81 mm
Šířka
398 mm
Hloubka
201 mm
Výkon
Hloubka řezu do oceli
5 cm
Hloubka řezu do dřeva
5 cm
Výška zdvihu
1,3 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Včetně pily
Ano
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 088381652292 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
