Makita DHS680Z přenosná okružní pila tyrkysová 5000 ot/min 18 V
Kód: NAKMAKPTA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Tyrkysová
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Typ motoru
BLDC
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Další charakteristiky
Výška
238 mm
Hloubka
370 mm
Hmotnost
3,3 kg
Šířka
170 mm
Výkon
Průměr kotouče
16,5 cm
Hloubka řezu (90º)
5,7 cm
Volnoběžná rychlost (max)
5000 ot/min
Vestavěné světlo
Ano
Hloubka řezu (45°)
4,1 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Počet článků baterie
ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.495 kg |
| EAN: | 088381683197 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
