Makita DHR243Z příklepová vrtačka 950 ot/min
Kód: NAKMAKMWE0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zpětný chod
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Balení baterií
Ne
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
288 mm
Šířka
88 mm
Hmotnost
3,4 kg
Hloubka
482 mm
Technické údaje
Systém SDS
Ano
Výkon
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2,6 cm
Stanovená rychlost
950 ot/min
Úroveň vibrací (vrtací kladivo)
13 m/s²
Energie příklepu
2 J
Počet nárazů
4700 bpm
Úroveň vibrací (vrtání do kovu)
2,5 m/s²
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Počet článků baterie
ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 088381654722 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
