Makita DHR202Z příklepová vrtačka 1200 ot/min
Kód: NAKMAKMWE0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Vestavěné světlo
Ano
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,2 kg
Technické údaje
Systém SDS
Ano
Další charakteristiky
Hlučnost
98 dB
Výkon
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2,6 cm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Energie příklepu
1,9 J
Počet nárazů
4000 bpm
Průměr vrtání do betonu (max.)
2 cm
Úroveň vibrací (vrtací kladivo)
14,5 m/s²
Stanovená rychlost
1200 ot/min
Úroveň vibrací (vrtání do kovu)
3 m/s²
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.28 kg |
| EAN: | 088381658119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
