Makita DHP487Z vrtačka 1700 ot/min Rychloupínací 1,4 kg Černá, Modrá
Kód: NAKMAKWKR0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání s příklepem
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Nastavitelný točivý moment
Ano
Design výrobků
Vrtačka s pistolovým držadlem
Typ tlumivky
Rychloupínací
Vrtání
Ano
Ukazatel jízdy dopředu / couvání
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Šroubování
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,4 kg
Hmotnost včetně balení
1,7 kg
Technické údaje
Barva
Černá
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
1700 ot/min
Hladina akustického výkonu
94 dB
Úroveň vibrací (vrtání do betonu)
10,5 m/s²
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Počet rychlostí
2
Příklepy (nízká rychlost)
7500 bpm
Míra akustického tlaku
83 dB
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3,6 cm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
500 ot/min
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1,5 mm
Průměr vrtání do betonu (max.)
1,3 cm
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Úroveň vibrací (vrtání do kovu)
2,5 m/s²
Příklepy (vysoká rychlost)
25500 bpm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 088381740333 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
