Makita DHP484Z vrták centrální zámek černý, modrý 1,6 kg
Kód: NAKMAKWWK0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,6 kg
Šířka
79 mm
Výška
244 mm
Hloubka
182 mm
Technické údaje
Vrtání s příklepem
Ano
Počet rychlostí
2
Šroubování
Ano
Barva
Černá
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Vrtání
Ano
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1,5 mm
Výkon
Příklepy (nízká rychlost)
7500 bpm
Nastavení točivého momentu
21
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
500 ot/min
Průměr vrtání do betonu (max.)
1,3 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3,6 cm
Vestavěné světlo
Ano
Příklepy (vysoká rychlost)
30000 bpm
Hladina akustického výkonu
99 dB
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
54 Nm
Míra akustického tlaku
88 dB
Maximální točivý moment (měkký spoj)
36 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Počet článků baterie
ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 088381826105 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
