MAKITA DGA452Z úhlová bruska 115 mm 18 V Černá, Modrá
Kód: NELMAKSKA0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Nastavitelná rychlost
Ne
Nastavitelný chránič
Ano
Ochranný kryt bez nářadí
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Hmotnost a rozměry
Délka
318 mm
Hmotnost
2,71 kg
Šířka
129 mm
Výška
126 mm
Výkon
Vnitřní průměr
2,22 cm
Volnoběžná rychlost (max)
11000 ot/min
Průměr brusného kotouče
11,5 cm
Obsah balení
Včetně francouzského klíče
Ano
Včetně pojistné matice
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Ochranný kryt
Ano
Přídavná rukojeť
Ano
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.71 kg |
| EAN: | 088381660112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 182 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 122 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
