Makita DCG180Z lepicí a silikonová pistole 18V
Kód: NAKMAKPIK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Ano
Typ ovládání rychlosti
Ano
Barva
Bílá
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
6 Ah
Hmotnost a rozměry
Hloubka
404 mm
Hmotnost
2,3 kg
Výkon
Rychlost podávání (max.)
28 mm/s
Výtlak
5000 N
Kapacita kazety
300 ml
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu – zlikvidujte jej v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.315 kg |
| EAN: | 088381658645 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 142 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
