Makita DAS180Z odstraňovač prachu Černá, Modrá
Kód: NAKMAKKOM0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky
Vysávání
Suchý
Barva
Černá
Ofuk prachu
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Výška
247 mm
Šířka
92 mm
Hloubka
173 mm
Hmotnost
800 g
Výkon
Hlučnost
79 dB
Míra akustického tlaku
79 dB
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální provozní tlak.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.31 kg |
| EAN: | 088381779975 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
