Magnat Monitor S80 ATM 2.5-way Černá, vlašský ořech Kabel 160 W
Kód: GKSMGNGLO0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Audio dekodéry
Dolby Atmos
Frekvenční rozsah
26 - 38000 Hz
Výkon PMPO
300 W
Citlivost
90 dB
Frekvence přechodů
7000 Hz
Impedance
4 ohm
RMS výkon
160 W
Hmotnost a rozměry
Výška
860 mm
Hmotnost
13,4 kg
Hloubka
270 mm
Šířka
215 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Domácí
Počet reproduktorů
1
Oblast trhu
Koncový uživatel
Bass reflex
Ano
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronická zařízení.
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
30 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
300 W
Reproduktory
Umístění reproduktorů
Podlaha
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
2,79 cm (1.1")
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
4
Průměr středového reproduktoru
16,5 cm
Typ reproduktoru
2.5-way
Průměr středopásmového reproduktoru (imperiální)
16,5 cm (6.5")
Počet středových ovladačů
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 4018843448077 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 915 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
