Magnat Monitor S30 2-way Černá, vlašský ořech Kabel 100 W
Kód: GKSMGNGLO0064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
RMS výkon
100 W
Citlivost
90 dB
Frekvenční rozsah
34 - 38000 Hz
Výkon PMPO
200 W
Impedance
8 ohm
Frekvence přechodů
2900 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,8 kg
Hloubka
270 mm
Výška
354 mm
Šířka
215 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Připojení sluchátek
3,5 mm
Bluetooth
Ne
Výkon
Doporučené použití
Univerzální
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Počet reproduktorů
2
Oblast trhu
Koncový uživatel
Základní materiál
MDF
Barva
Černá
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (max)
200 W
Doporučený výkon zesilovače (min)
30 W
Reproduktory
Počet mechanik
2
Průměr výškového reproduktoru
2,79 cm (1.1")
Hlavní reproduktor
Ano
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Umístění reproduktorů
Podlaha
Výškový reproduktor
Ano
Průměr subwooferu (imperiální)
16,5 cm (6.5")
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Typ reproduktoru
2-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.73 kg |
| EAN: | 4018843448039 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
