Magnat Monitor S10 D 2-way Černá Kabel 60 W
Kód: GKSMGNGLO0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Citlivost
88 dB
Frekvenční rozsah
42 - 32000 Hz
Impedance
8 ohm
Frekvence přechodů
3400 Hz
Výkon PMPO
120 W
RMS výkon
60 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
149 mm
Hmotnost
2,2 kg
Výška
250 mm
Hloubka
130 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Základní materiál
MDF
Oblast trhu
Koncový uživatel
Doporučené použití
Univerzální
Počet reproduktorů
2
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronická zařízení.
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
20 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
120 W
Reproduktory
Průměr subwooferu (imperiální)
11,4 cm (4.5")
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Hlavní reproduktor
Ano
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
4
Průměr výškového reproduktoru
1,27 cm (0.5")
Počet ovladačů výškových reproduktorů
3
Umístění reproduktorů
Stolní/regálový
Typ reproduktoru
2-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.07 kg |
| EAN: | 4018843448145 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
