Magnat Monitor S10 B 2-way Černá Kabel 60 W
Kód: GKSMGNGLO0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
RMS výkon
60 W
Výkon PMPO
120 W
Frekvenční rozsah
42 - 32000 Hz
Citlivost
88 dB
Impedance
8 ohm
Frekvence přechodů
3400 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,5 kg
Šířka
149 mm
Hloubka
190 mm
Výška
250 mm
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Bluetooth
Ne
Technologie propojení
Kabel
Připojení sluchátek
3,5 mm
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
MDF
Oblast trhu
Koncový uživatel
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Doporučené použití
Univerzální
Počet reproduktorů
2
Obsah balení
Počet kusů v balení
2 kusů
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (max)
120 W
Doporučený výkon zesilovače (min)
20 W
Reproduktory
Umístění reproduktorů
Stolní/regálový
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
1,27 cm (0.5")
Typ reproduktoru
2-way
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Průměr středobasového reproduktoru
11 cm
Výškový reproduktor
Ano
Počet mechanik
2
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.88 kg |
| EAN: | 4018843448008 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
