Magnat MONITOR S 14 C 2.5-way Černá Kabel 100 W
Kód: GKSMGNGLO0069
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Frekvence přechodů
2700 Hz
Impedance
8 ohm
Frekvenční rozsah
38 - 38000 Hz
Citlivost
90 dB
RMS výkon
100 W
Výkon PMPO
200 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
700 mm
Výška
150 mm
Hloubka
190 mm
Hmotnost
7 kg
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Oblast trhu
Koncový uživatel
Základní materiál
MDF
Doporučené použití
Domácí
Počet reproduktorů
1
Barva
Černá
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj nerozebírejte - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
30 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
200 W
Reproduktory
Hlavní reproduktor
Ano
Počet středových ovladačů
2
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
2
Průměr středobasového reproduktoru
11,4 cm
Průměr subwooferu (imperiální)
11,4 cm (4.5")
Průměr středopásmového reproduktoru (imperiální)
11,4 cm (4.5")
Průměr středového reproduktoru
11,4 cm
Průměr výškového reproduktoru
2,79 cm (1.1")
Umístění reproduktorů
Stolní/regálový
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Typ reproduktoru
2.5-way
Počet mechanik
5
Výškový reproduktor
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 4018843448107 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
