Magnat MC 400 - Síťový přehrávač 40 W, 2.0 ch. stereo, černý
Kód: OAVMGNMUL0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Rychlost přenosu dat
300 Mbit/s
Připojení na síť Ethernet
Ano
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Příkon
Spotřeba elektrické energie
300 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Zvuk
Typ přijímače
Stereo
Odstup signálu od šumu
98 dB
Citlivost vstupu
500 mV
Zvukové výstupní kanály
2.0 kanály/kanálů
Výstupní výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmů)
40 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,9 kg
Šířka
433 mm
Výška
115 mm
Hloubka
301 mm
Technické údaje
Barva
Černá
Počet přiložených produtků
1 kusů
Dokování Apple
Ne
Verze HDMI
1.4
Vstup AUX
Ano
Rozlišení displeje
320 x 240 px
Dálkový ovladač
Ano
Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA)
Ano
Zesilovač
Ano
Vzorkovací rychlost
192 kHz
Displej
TFT
Podpora Multi-Room Streaming (MRS)
Ano
aptX dekódování audia
Ano
Výstupní výkon zesilovače
200 W
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Phono vstupy (RCA)
1
Počet portů pro FM anténu
1
Formát souborů
Podporované formáty zvukových souborů
AAC
Optická mechanika
Typ optické jednotky
CD přehrávač
Podporovaná média
CD-R
Včetně optické mechaniky
Ano
Video
3D kompatibilita
Ne
Rádio
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Podporovaná pásma
DAB+
Množství předvolených stanic
40
RDS tuner
Ano
Internetové rádio
Ano
Vstupy
HDMI vstup
1
Počet portů USB
1
Optický vstup digitálního audia
1
Koaxiální vstup digitálního videa
1
Výstupy
Připojení sluchátek
3.5 mm/6.35 mm
Výstupy pro sluchátka
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| EAN: | 4018843495248 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
