Magnat Alpha RS8 Aktivní subwoofer 80 W Černá
Kód: GKSMGNSUB0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Materiál
MDF
Barva
Černá
Příkon
Typ zdroje
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka subwooferu
26 cm
Výška subwooferu
35 cm
Hmotnost subwooferu
8,5 kg
Hloubka subwooferu
35 cm
Subwoofer
Frekvenční pásmo subwooferu
25 - 200 Hz
Křížová frekvence subwooferu
50 - 150 Hz
Typ subwooferu
Aktivní subwoofer
Fázový posun
0 - 180°
Průměr subwooferu
20 cm
Špičkový výkon subwooferu
160 W
Třída zesilovače
D
RMS výkon subwooferu
80 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.63 kg |
| EAN: | 4018843422503 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
