Magnat ALPHA RS12 Černá Aktivní subwoofer 120 W
Kód: GKSMGNSUB0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
MDF
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Příkon
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Typ zdroje
AC
Hmotnost a rozměry
Šířka subwooferu
36 cm
Hmotnost subwooferu
14,1 kg
Výška subwooferu
46,5 cm
Hloubka subwooferu
44 cm
Subwoofer
Křížová frekvence subwooferu
50 - 150 Hz
Špičkový výkon subwooferu
240 W
Typ subwooferu
Aktivní subwoofer
Fázový posun
0 - 180°
Frekvenční pásmo subwooferu
20 - 200 Hz
RMS výkon subwooferu
120 W
Počet subwooferů
1
Průměr subwooferu (imperiální)
30,5 cm (12")
Třída zesilovače
D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.86 kg |
| EAN: | 4018843422602 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 575 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 515 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
