Maclean mobilní stůl na notebook, černý, pneumatické nastavení výšky, 80x52cm, 8kg max, 109cm výška, MC-453B
Kód: BIRMCNNOW0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet nohou
1 noha/nohy
Nastavitelné nohy
Ano
Nastavení výšky
Ano
Rozšiřitelný
Ne
Barva rámečku
Černá
Maximální nosnost
8 kg
Typ nastavitelnosti výšky
Manuální
Materiál rámu
Ocel
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
16,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| EAN: | 5902211129738 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 890 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
