Maclean MC-968 dvouramenný držák monitoru s plynovou pružinou 17-57 palců 27 kg
Kód: MONMCNMDO0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Snadná instalace
Ano
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Včetně svorky
Ano
Ergonomie
Nastavení sklonu
Ano
Typ nastavitelnosti výšky
Manuální
Plynová pružina
Ano
Sklopný
Ano
Nastavení výšky
Ano
Uchycení
Vhodné pro TV
Ano
Minimální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Rozhraní upevnění panelu
75 x 200
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Připevnění
Stůl
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
200 x 200 mm
Maximální velikost obrazovky
144,8 cm (57")
Počet podporovaných displejů
1
Maximální nosnost
27 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.97 kg |
| EAN: | 5902211134862 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 138 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 262 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
