MAAN Vertikální stříška PG 60 matná černá
Kód: AGDMA2OKA0119
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Roční spotřeba energie
60 kWh
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Knoflíky
Umístění ovládání
Horní přední
Výkon topného tělesa
3 W
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Počet žárovek
2 žárovek
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
596 mm
Výška (max.)
86,2 cm
Výška (min.)
57,2 cm
Hloubka
290 mm
Výkon
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Počet rychlostí
3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5901703835072 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 641 mm |
| Délka balení: | 460 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
