MAAN Vertikální stříška PG 50
Kód: AGDMA2OKA0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Umístění ovládání
Čelní
Motor dodáván
Ano
Barva
Satén
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Mechanické
Hmotnost a rozměry
Výška
861 mm
Průměr výrobku
500 mm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
62 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1116164
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5901703835058 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 645 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
