MAAN Vertikální stříška PG 50 matná černá
Kód: AGDMA2OKA0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Roční spotřeba energie
60 kWh
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Vzhled
Základní materiál
Sklo
Motor dodáván
Ano
Barva
Černá
Umístění ovládání
Horní přední
Typ filtru mastnoty
Hliník
Poloha osvětlení
Zpět
Počet žárovek
2 žárovek
Typ ovládání
Knoflíky
Výkon topného tělesa
3 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
496 mm
Výška (max.)
86,1 cm
Hloubka
290 mm
Výška (min.)
57,2 cm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5901703835041 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 642 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
