MAAN Vertical PG 60 Kuchyňská digestoř 59,6 cm komínová ocel Bílý
Kód: AGDMA2OKA0118
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
60 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Ocel
Wi-Fi
Ne
Barva
Bílá
Model
Komínový odsavač par
Hmotnost a rozměry
Šířka
450 mm
Výška
375 mm
Délka
640 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Počet rychlostí
3
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Výkon topného tělesa
3 W
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1115922
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5901703835065 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
