MAAN Vela 2 60 Nástěnné odsavače par Černá
Kód: AGDMA2OKA0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Roční spotřeba energie
61 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Vzhled
Poloha osvětlení
Čelní
Základní materiál
Ocel
Typ filtru mastnoty
Hliník
Umístění ovládání
Čelní
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
86 cm
Šířka
600 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5901703836017 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 625 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
