MAAN VELA 2 60 BÍLÁ KAPOTA
Kód: AGDMA2OKA0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
61 kWh
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Ocel
Barva
Bílá
Poloha osvětlení
Čelní
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Knoflíky
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výška (max.)
86 cm
Výkon
Počet rychlostí
3
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.046 kg |
| EAN: | 5901703836000 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 545 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
