MAAN VELA 2 50 KAPUCE satén
Kód: AGDMA2OKA0184
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
60 kWh
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Vzhled
Barva
Satén
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Knoflíky
Poloha osvětlení
Čelní
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Šířka
496 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
315 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
58 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1243905
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5901703839285 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
