MAAN Elba 2 W digestoř 31, černá
Kód: AGDMA2OKA0143
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Typ ovládání
Elektronický s displejem, dálkové ovládání
Základní materiál
Ocel
Motor dodáván
Ano
Barva
Černá
Umístění ovládání
Čelní
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
310 mm
Výška
875 mm
Výkon
Efektivita
120 - 300 m³/ hod.
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1118592
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5901703838370 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 1150 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
| Model: | Ostrovní digestoř |
| Typ žárovky: | 2 x LED 3W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
