MAAN ELBA 2 W 731 ČERNÁ KAPOTA
Kód: AGDMA2OKA0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
61 kWh
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
G
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Umístění ovládání
Čelní
Motor dodáván
Ano
Typ ovládání
Elektronický s displejem, dálkové ovládání
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
310 mm
Údaje o balení
Typ balení
Karton
Záruční list
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Dálkový ovladač
Ano
Množství
1
Výkon
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Počet rychlostí
4
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.84 kg |
| EAN: | 5901703838332 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 830 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
| Model: | Nástěnný / komínový odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
