M-AUDIO Oxygen Pro 61 MIDI klávesový nástroj 61 klíče/klíčů USB
Kód: IKLMDUMID0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Ovládací klávesnice
Příkon
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Typ ovládání
Otočné
Počet padů
16
Počet kláves MIDI-klávesnice
61 klíče/klíčů
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Výška
83,8 mm
Hloubka
264,2 mm
Šířka
965,2 mm
Technické údaje
Pitch-bend kolečko
Ano
Upravení oktávy
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
MIDI výstup
Ano
Pedálový vstup
Ano
Obrazovka
Typ displeje
OLED
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.755 kg |
| EAN: | 694318025147 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 112 mm |
| Šířka balení: | 1025 mm |
| Délka balení: | 322 mm |
| Přibalený software: | Pro Tools | First M-Audio Edition, MPC Beats, Ableton Live Lite, Hybrid 3.0, AIR Music’s Velvet, AIR Music’s Mini Grand, Vacuum Classic, Boom, DB-33 Tonewheel Organ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
