M-AUDIO Oxygen 61 (MKV) MIDI klávesový nástroj 61 klíče/klíčů USB Černá
Kód: IKLMDUMID0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Počet kláves MIDI-klávesnice
61 klíče/klíčů
Typ ovládání
Knoflíky
Počet padů
16
Počet knoflíků
8
Technické údaje
Pitch-bend kolečko
Ano
Barva
Černá
Upravení oktávy
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
Pedálový vstup
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Počet čísel displeje
3 číslice/číslic
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.33 kg |
| EAN: | 694318025444 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1013 mm |
| Šířka balení: | 129 mm |
| Délka balení: | 292 mm |
| Přibalený software: | Melodics, Skoove, Ableton Live Lite, MPC Beats, Hybrid 3.0, AIR Music’s Mini Grand, MPC Beats Producer Kits, MPC Beats F9, Trap Soul & LoFi Beats, HipHop Drums, Producer Collection |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
