M-AUDIO Oxygen 49 (MKV) MIDI klávesový nástroj 49 klíče/klíčů USB Černá
Kód: IKLMDUMID0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Počet knoflíků
9
Počet kláves MIDI-klávesnice
49 klíče/klíčů
Typ ovládání
Otočné
Počet padů
16
Hmotnost a rozměry
Výška
83,3 mm
Hmotnost
2,46 kg
Šířka
490,2 mm
Hloubka
264,1 mm
Technické údaje
Upravení oktávy
Ano
Pitch-bend kolečko
Ano
Barva
Černá
Možnosti připojení
Pedálový vstup
Ano
Rozhraní
USB
Obrazovka
Počet čísel displeje
3 číslice/číslic
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 694318025437 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 860 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Přibalený software: | Melodics, Skoove, Ableton Live Lite, MPC Beats, Hybrid 3.0, AIR Music’s Mini Grand, MPC Beats Producer Kits, MPC Beats F9, Trap Soul & LoFi Beats, HipHop Drums, Producer Collection |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
