M-AUDIO Keystation 88 MK3 MIDI klávesový nástroj 88 klíče/klíčů USB Černá, Bílá
Kód: IKLMDUMID0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Ovládací klávesnice
Příkon
Typ zdroje
DC, USB
Napětí napájecího zdroje
9 V
Proud
500 mA
Klávesnice
Typ ovládání
Knoflíky
Počet kláves MIDI-klávesnice
88 klíče/klíčů
Hmotnost a rozměry
Výška
73,1 mm
Šířka
1377,7 mm
Hloubka
216,4 mm
Hmotnost
6,24 kg
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.9 Mavericks
Minimální RAM
2048 MB
Podporované operační systémy Windows
Windows XP Professional
Technické údaje
Barva
Černá
Pitch-bend kolečko
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
MIDI výstup
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 694318025024 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 1445 mm |
| Délka balení: | 287 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
