Łucznik Weronika 2008 Šicí stroj
Kód: AGDLUNMSZ0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Volné rameno
Ano
Šířka stehu
Proměnný
Typ ovládání
Otočné
Vestavěné světlo
Ano
Barva
Bílá
Počet programů
22
Délka stehu
4 mm
Zpětný chod
Ano
Nastaviltená pozice jehly
Ano
Nastavitelná délka stehu
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Pedál pro ovládání nohou
Ano
Automatická knoflíková dírka
Ano
Počet vzorů stehu
5
Knoflíkový typ
4 kroky
Úchyty
Ano
Obsah balení
Včetně příslušenství šicího stroje
Náhradní jehla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.332 kg |
| EAN: | 5907595764520 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 347 mm |
| Šířka balení: | 258 mm |
| Délka balení: | 458 mm |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
