Logitech MX Vertical Advanced Ergonimic myš Bezdrátové RF + Bluetooth Optický 4000 DPI Pro praváky
Kód: PERLOGMYS0432
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
240 mAh
Typ nabíjecího portu
USB typu C
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Vzhled
Ergonomický design
Ano
Barva
Grafit
Hmotnost a rozměry
Hmotnost receiveru
2 g
Hloubka receiveru
6,6 mm
Výška receiveru
1,84 cm
Šířka receiveru
1,44 cm
Šířka
79 mm
Hmotnost
135 g
Výška
78,5 mm
Hloubka
120 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.13 High Sierra
Podporované operační systémy Windows
Windows 7 Ultimate x64
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
372 g
Sjednocující přijímač
Ano
Návod k obsluze
Ano
Typ přijímače
Unifying receiver
Množství
1
Přijímač
Ano
Výška balení
194 mm
Šířka balení
152 mm
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Myš
Počet programovatelných tlačítek
4
Doporučené použití
Univerzální
Počet rolovacích koleček
1
Technologie detekce pohybu
Optický
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Bluetooth
Ano
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ano
Rozlišení pohybu
4000 DPI
Rozhraní zařízení
Bezdrátové RF + Bluetooth
Typ závitnice
Kola
Rolovací směry
Svislý
Účel
Kancelář
Disponuje programovatelnými tlačítky
Ano
Ergonomie
Délka kabelu
1,3 m
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.315 kg |
| EAN: | 5099206081901 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Typ balení: | Krabice |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
