Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard klávesnice RF bezdrátové + Bluetooth QWERTY Anglický Grafit
Kód: PERLOGKLA0168
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Příkon
Kapacita baterie
4,181 Wh
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Nabíjecí
Ano
Počet baterií
1
Typ baterií klávesnice
Zabudovaná baterie
Zdroj nabíjení
USB
Vzhled
Povrchové zbarvení
Monotónní
Barva
Grafit
LED indikátory
Ano
Podsvícení
Ano
Styl klávesnice
Přímý
Typ podsvětlení
LED
Nastavitelné podsvícení
Ano
Klávesnice
Polohovací zařízení
Ne
Jazyk klávesnice
Anglický
Numerické klávesy
Ne
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Bezpečnostní spínač
Ano
Multimediální klávesy
Ano
Podpora více zařízení
Ano
Rozvržení klávesnice
QWERTY
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Formát klávesnice
Mini
Doporučené použití
Kancelář
Klávesové zkratky
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost klávesnice
506,4 g
Rozměry klávesnice (š x h x v)
295,99 x 131,95 x 20,97 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ostatní podporované operační systémy
Chrom
Podporované mobilní operační systémy
iPadOS
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Šířka balení
140 mm
Hmotnost včetně balení
700 g
Výška balení
38 mm
Dodávané kabely
USB typu C
Počet přiložených produtků
1 kusů
Logistická data
Váha hlavního obalu
3 kg
Myš
Obsahuje myš
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.725 kg |
| EAN: | 5099206099029 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
