Logitech G PRO X TKL RAPID
Kód: GAMLOGKLA0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Konektor USB
USB Typ-A
Délka kabelu
1,8 m
Odnímatelný kabel
Ano
Příkon
Typ zdroje
USB
Zdroj nabíjení
USB typu C
Vzhled
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva podsvětlení
Vícebarevný
LED indikátory
Ano
Typ podsvětlení
LED
Styl klávesnice
Přímý
Podsvícení
Ano
Nastavitelná výška klávesnice
Ano
Barva
Bílá
Nastavitelné podsvícení
Ano
Klávesnice
Fyzické uspořádání
Tenkeyless (TKL)
Vestavěná paměť
Ano
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
USB
Polohovací zařízení
Ne
Spínače klávesnice
Magnetic-mechanical key switch
Rozvržení klávesnice
QWERTY
Multimediální klávesy
Ano
Minimální klíčová doba odezvy
1 ms
Doporučené použití
Hraní
Numerické klávesy
Ne
Formát klávesnice
Tenkeyless (80–87 %)
Dopravní síla
35 g
Klávesové zkratky
Ano
Klávesový profil klávesnice
Vysokoprofilové
Jazyk klávesnice
US Mezinárodní
Hmotnost a rozměry
Hmotnost klávesnice
1,01 kg
Rozměry klávesnice (š x h x v)
357 x 150 x 38 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Šířka balení
163 mm
Hmotnost včetně balení
1,3 kg
Výška balení
62 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 50 °C
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Počet přiložených produtků
1 kusů
Baterie
Ne
Dodávané kabely
USB Type-A - USB Type-C
Myš
Obsahuje myš
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 5099206126473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
