Logitech G G502 X myš Pro praváky USB Typ-A Optický 25600 DPI
Kód: GAMLOGMYS0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Kabel
Vzhled
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Materiál nohy
Polytetrafluoretylen (PTFE)
Formát
Pro praváky
Barva
Černá
Ergonomický design
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
89 g
Hloubka
79,2 mm
Šířka
41,1 mm
Výška
131,4 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 12.0 Monterey
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Šířka balení
49 mm
Hmotnost včetně balení
170 g
Výška balení
153 mm
Množství
1
Další charakteristiky
Počet profilů
5
Senzor
HERO 25K
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Logistická data
Váha hlavního obalu
800 g
Myš
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ano
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Počet rolovacích koleček
1
Technologie detekce pohybu
Optický
Počet programovatelných tlačítek
13
Počet tlačítek
13
Účel
Hraní
Vestavěná paměť
Ano
Zrychlení (max)
40 G
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Snímací frekvence myši
400 ips
Rozlišení pohybu
25600 DPI
Disponuje programovatelnými tlačítky
Ano
Typ závitnice
Kola
Rolovací směry
Svislý
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5099206096295 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
