Logitech G G413 SE
Kód: GAMLOGKLA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Anti-ghosting
Ano
Délka kabelu
1,8 m
Příkon
Typ zdroje
USB
Vzhled
Materiál
Hliník, Polybutylentereftalát (PBT)
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Černá
Typ podsvětlení
LED
Barva podsvětlení
Bílá
Podsvícení
Ano
Klávesnice
Materiál kláves Keycaps
Polybutylentereftalát (PBT)
Dopravní síla
50 g
Zdvih kláves
4 mm
Technologie přepínání kláves na klávesnici
Logitech Tactile
Bod aktivace
1,9 mm
Klávesový profil klávesnice
Vysokoprofilové
Rollover
Rollover (6 kláves)
Jazyk klávesnice
US Mezinárodní
Rozhraní zařízení
USB
Polohovací zařízení
Ne
Numerické klávesy
Ano
Spínače klávesnice
Mechanický spínač
Technologie propojení
Kabel
Doporučené použití
Hraní
Rozvržení klávesnice
QWERTY
Formát klávesnice
Plná velikost (100 %)
Hmotnost a rozměry
Rozměry klávesnice (š x h x v)
127 x 435 x 36,3 mm
Hmotnost klávesnice
780 g
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.15 Catalina
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,05 kg
Výška balení
173 mm
Šířka balení
45 mm
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Baterie
Ne
Počet přiložených produtků
1 kusů
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84716060
Váha hlavního obalu
4,61 kg
Myš
Obsahuje myš
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 5099206097926 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
