Logitech C925e
Kód: PERLOGKAM0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Délka kabelu
1,83 m
Barva
Černá
Způsob uchycení
Klip
Podpora upevnění na trojnožku
Ano
Rozhraní
USB
Materiál čoček
Sklo
Zabudovaný blesk
Ne
Závit tripodu
1/4"
Hmotnost a rozměry
Výška
73 mm
Hloubka
45 mm
Šířka
126 mm
Hmotnost
170 g
Hmotnost (se stojánkem)
170 g
Údaje o balení
Výška balení
54 mm
Hloubka balení
145 mm
Množství
1
Šířka balení
77 mm
Hmotnost včetně balení
218,4 g
Software
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Výkon
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Automatické ostření
Ano
Zobrazovací formát
1080p
Počet megapixelů
3 MP
Typ HD kamery
Full HD
Sledování obličeje
Ne
Redukce šumu
Ano
Rozlišení při rychlém záznamu
1920x1080@30fps
Plug and Play
Ano
Digitální zoom
1,2x
Zoom
Ano
Média pro přehrávání
H.264
Diagonální zorné pole
78°
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Upevnění pro LCD
Ano
Baterie
Ne
Logistická data
Váha hlavního obalu
10,5 kg
Výška balení
291 mm
Kód harmonizovaného systému
85258900
Šířka balení
322 mm
Délka vnějšího kartonu
333 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla.
Mikrofon
Zabudovaný mikrofon
Ano
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Počet mikrofonů
2
Rozsah snímání mikrofonu
1 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5099206064027 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
| Obsah balení: | Webová kamera spřipojeným kabelem USB-A o délce 1,83 m Uživatelská dokumentace |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
