Logitech BRIO ULTRA HD PRO BUSINESS WEBCAM
Kód: PERLOGKAM0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Materiál čoček
Sklo
Závit tripodu
1/4"
Podpora upevnění na trojnožku
Ano
Zabudovaný blesk
Ne
Barva
Černá
Délka kabelu
2,2 m
Rozhraní
USB
Způsob uchycení
Klip/stojánek
Hmotnost a rozměry
Rozměry svorky (š × h × v)
36 x 63 x 19 mm
Výška
27 mm
Hloubka
27 mm
Hmotnost
63 g
Šířka
102 mm
Hmotnost (se stojánkem)
107 g
Údaje o balení
Množství
1
Výška balení
136 mm
Hmotnost včetně balení
368,8 g
Šířka balení
80 mm
Hloubka balení
136 mm
Software
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Výkon
Rozlišení při rychlém záznamu
1920x1080@30fps
Sledování obličeje
Ano
Počet režimů zorného pole
3
Typ HD kamery
Full HD
Diagonální zorné pole
90°
Nastavitelné zorné pole
Ano
Digitální zoom
5x
Maximální snímkovací frekvence záznamu
90 fps
Maximální rozlišení videa
4096 x 2160 px
Počet megapixelů
13 MP
Zobrazovací formát
720p
Redukce šumu
Ano
Automatické ostření
Ano
Zoom
Ano
Obsah balení
Upevnění pro LCD
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Dodávané kabely
USB Type C
Baterie
Ne
Logistická data
Váha hlavního obalu
1,67 kg
Výška balení
153 mm
Kód harmonizovaného systému
85258900
Šířka balení
149 mm
Délka vnějšího kartonu
338 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu přístroje s vodou nebo jinými kapalinami.
Mikrofon
Počet mikrofonů
2
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Rozsah snímání mikrofonu
1,22 m
Zabudovaný mikrofon
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 5099206068100 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 136 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
